Bankomaty PEKAO SA i UniCredit za granicą

Na Ukrainie nie obowiązuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), warto więc wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dla czytelników ukrainamarcina.pl zniżka 30% (kliknij). Udanej podróży na Ukrainę!

Logo sieci UniCredit.

Bankomaty PEKAO SA i UniCredit za granicą – publikuję listę zagranicznych banków, z których wypłaty dla osób posiadających konto w banku PEKAO SA lub UniCredit są bez prowizyjne. Jedyny koszt wypłaty z bankomatu w tym przypadku, będzie związany wyłącznie z przewalutowaniem. Aktualny kurs wykorzystywany w przewalutowaniu jest dostępny na stronie banku.

[table id=2 /]

Źródło: oficjalna strona Banku Pekao S.A.

Wybierasz się na wakacje albo w podróż służbową ? Nie zapominaj o bezpieczeństwie przy płatnościach kartą. Sprawdź mój wpis Kradzież karty i pieniędzy w podróży. Jak zapobiegać ?

Przed wyjazdem odwiedź także stronę banku Pekao S.A. i zapoznaj się aktualną tabelą opłat taryfą prowizji i opłat bankowych dla klientów detalicznych.

Na Ukrainie nie obowiązuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), warto więc wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dla czytelników ukrainamarcina.pl zniżka 30% (kliknij)

Ubezpieczenie turystyczne Axa Assistance
Bankomaty PEKAO SA i UniCredit za granicą
5 (100%) 1 vote[s]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.