Karta Just Lviv It! – dla miłośników Lwowa i dobrego jedzenia!

just lviv it

Karta Just Lviv It! – ciekawostka, którą warto mieć chociaż dla zabawy

karta just lviv it
Karta Just Lviv It! jeszcze w starej wersji. Warto zaopatrzyć się w tą kartę. Jest bezpłatna, a już trzy porządne wypady do restauracji tej sieci, wystarczą, żeby w 4-ej wypić za punkty cztery piwa. fot. poplanete.com

Jeżeli wybieracie się do Lwowa po raz pierwszy, albo kolejny, albo jeżeli jesteście miłośnikami tego miasta i restauracji sieci  !FEST – (więcej w tym artykule na temat restauracji tematycznych we Lwowie), to mam dla was interesującą propozycję: kartę zniżkową o nazwie Just Lviv It! Od razu uprzedzam – nie jest to żadna reklama (karta jest bezpłatna), tylko recenzja turystycznej karty. Karty zniżkowe dla turystów są wciąż nowością na Ukrainie, we Lwowie oraz w Kijowie. W innych miastach na Ukrainie jeszcze ich nie uświadczymy. Dzisiaj kilka słów o ciekawej karcie Just Lviv It!, która pozwala zaoszczędzić nieco hrywien w restauracjach sieci !FEST, a przede wszystkimi, dobrze się bawić i być ciekawą pamiątką z wyjazdu na Ukrainę.

Ubezpiecz się przed podróżą na Ukrainę.
Bez ważnego ubezpieczenia nie wjedziesz - kliknij

Karta Just Lviv It! – co zyskamy na prawdę, a co na niby?

just lviv it
Karta lojalnościowa we Lwowie – Just Lviv It!

Dzięki karcie Just Lviv It! możemy zaoszczędzić trochę hrywien płacąc za rachunki w restauracjach. Tych, jak wiemy, może zdarzyć się we Lwowie dużo 🙂 Przelicznik jest prosty jak droga z Medyki do Lwowa – przejedzie nią każdy ślepy, nawet bez utraty zawieszenia na ukraińskich szosach 🙂 Każde 10 hrywien zgromadzone na karcie równa się 100 bonusowym punktom, a każde 100 bonusowych punktów, możemy potem wymienić na 1 hrywnę, odliczając sobie od końcowego rachunku. Dla jednych mało, dla innych dużo, a według mnie liczy się przede wszystkim (jak to we Lwowie) dobra zabawa i wspólny polsko-ukraiński szacunek.

Punkty zgromadzone na karcie Just Lviv It! możemy wymienić na wycieczki po Lwowie, na przykład Nocna Warta Lwowa (Нічна варта Львова) (polecam), skok ze spadochronu, albo wykorzystać jako zniżkę przy zakupie książek. Aktualnie trwające promocje znajdują się na stronie programu, pod adresem https://program.yousystem.com.ua/frontoffice/ua/#/awardsCatalogue

Do karty Just Lviv It! dostaniemy fajną mapkę, na której umieszczono adresy wszystkich lwowskich restauracji tematycznych grupy !FEST. Dzięki temu, nie przeoczymy żadnej z nich. Znajdują się na niej takie słynne lokale jak Kryjówka, Gazowa Lampa, Poczta czy Teatr Piwa. Karty lojalnościowej też nie powinniśmy zgubić, nawet będąc pod wpływem ukraińskiej wódki, ponieważ ma formę karty kredytowej, mieści się w portfelu i może być po prostu pamiątką z wizyty na Ukrainie.

Karta Just Lviv It! – gdzie ją dostaniemy i gdzie jej możemy użyć?

karta just lviv it
Tramwaj jest kawiarnią i sklepem z pamiątkami w jednym. Dostaniemy tutaj bezpłatną kartę Just Lviv It! i napijemy się znakomitej kawy. fot. ruslanbes.com

Kartę Just Lviv It! otrzymamy w każdej restauracji grupy !FEST. Wystarczy o nią po prostu zapytać obsługę lub dopytać w jednym z pamiątkowych sklepów działających przy tych restauracjach. Dostaniemy w zamian formularz do wypełnienia, podajemy dane kontaktowe i to ukr. budete wse (будете  все) czyli będzie wszystko. Pytajcie od razu po polsku – we Lwowie, co druga osoba rozumie nas język. Używanie języka rosyjskiego we Lwowie jest zupełnie niepotrzebne, a na zachodzie Ukrainy różnie widziane.

Kartę warto sobie wyrobić już od pierwszej wizyty w lokalu sieci !FEST. Jeżeli nie chcemy rozpoczynać naszej przygody od restauracji, a na przykład od kawiarni we Lwowie i ciepłej kawy, to polecam wam odwiedziny tramwaju znajdującego się przy targu bukinistów. To tzw. Rynek Muzealny, zwany też Rynkiem Książkowym (przy Cerkwi Uspieńskiej i Wieży Korniakta). Dostaniecie tam kartę Just Lviv It! i ładne pamiątki (na przykład porcelanowe lwowskie kamieniczki).

Co do samej karty, to jeżeli jest bezpłatna, to dlaczego nie mieć takiej karty i nie zbierać punktów. Restauracje i kawiarnie we Lwowie sieci !FEST są niesamowite. Do tej pory bawiąc we Lwowie, staram się odwiedzić przynajmniej jeden, zostawiając w nim czasami rachunek na kilkaset złotych. Do zobaczenia we Lwowie i w restauracjach sieci !FEST.

Ubezpiecz się przed podróżą na Ukrainę. Bez ważnego ubezpieczenia nie wjedziesz - kliknij

Pamiątki ze Lwowa – gdzie kupimy tanie i ciekawe pamiątki we Lwowie?

Zima we Lwowie – najładniejsze punkty widokowe na zdjęcia we Lwowie

Opera Lwowska – gdzie kupić bilety, jakie miejsca wybrać i jak się ubrać?

Marszrutki do Lwowa z Medyki i Szeginie – rozkład jazdy i ceny

Wycieczka do Lwowa – jak samemu zorganizować wyjazd do Lwowa?

Marcin Górecki | ukrainamarcina.pl

Od 2016 r. pokazuję pozytywną stronę Ukrainy. Wspólnie z zespołem piszemy o wyjazdach i relacjach polsko-ukraińskich. Na luzie, a czasem bardziej na poważnie. Pozdrawiam!

Komentarze

Skomentuj (tu komentarze nie są zablokowane):