Kamery w Medyce – czas oczekiwania na przejściu granicznym z Ukrainą

Granica w Medyce Szegini – kamery i czas oczekiwania

kamery w medyce
Czas oczekiwania na przejściu w Medyce (wjeżdzając na Ukrainę) sprawdzimy dzięki kamerom online w Medyce oraz polskiej stronie internetowej. fot.129land.com

Przejście graniczne z Ukrainą Medyka Szeginie znajduje się w gminie Medyka oddalonej o 12 km od Przemyśla. Przejście graniczne w Medyce jest przejściem drogowym (samochodowym), kolejowym oraz pieszym. Granicę polsko-ukraińską przekraczają w tym miejscu samochody osobowe, ciężarowe oraz autobusy. Przejeżdża tędy także pociąg relacji Przemyśl Lwów Kijów. Czas oczekiwania na granicy polsko-ukraińskiej sprawdzimy za pomocą strony polskiej oraz ukraińskiej. Dostępne są także działające kamery w Medyce online oraz kamery w Szegini online, które pokazują kolejkę na granicy i sytuację na pasach wjazdowych oraz wyjazdowych z Polski i Ukrainy.

Przejście graniczne z Ukrainą Medyka Szeginie, to jedno z najpopularniejszych przejść granicznych także dla turystów z Polski. Granica polsko-ukraińska w Medyce jest bowiem jedyną placówką polskiej Straży Granicznej obsługującą także ruch pieszy z Polski do Ukrainy. Jeżeli jesteś kierowcą na pewno zastanawiasz się jaki jest czas oczekiwania na granicy w Medyce oraz gdzie znajdziesz kamery w Medyce pokazujące aktualną sytuację na granicy polsko-ukraińskiej.

Kamery w Medyce – czas oczekiwania na przejściu granicznym

kamery w szegini
Czas oczekiwania na przejściu w Szegini (wracając do Polski) sprawdzimy dzięki kamerom online w Szegini oraz ukraińskiej stronie internetowej. fot.genplanua.com

Czas oczekiwania w Medyce i na pozostałych przejściach polsko-ukraińskich można sprawdzić w dwóch miejscach. Zależnie od naszego kierunki podróży możemy sprawdzić kolejkę i kamery po polskiej stronie granicy w Medyce oraz kolejkę i kamery po ukraińskiej stronie granicy w Szeginie.

Czas oczekiwania w Medyce i czas wjazdu na Ukrainę sprawdzimy pod tym adresem (granica.gov.pl). W tabeli podany jest godzinowo szacunkowy czas oczekiwania na rozpoczęcie odprawy pojazdów osobowych, ciężarowych oraz autobusów. Kamery Medyka dostępne są pod tym adresem (podkarpackie.kas.gov.pl).

Wystarczy przewinąć drugą stronę w dół i uruchomić kamerę z Medyki. Kamery z Medyki pokazują wyjazd z Polski na Ukrainę oraz pas przyjazdowy z Ukrainy do Polski. Dostępne są więc dwie kamery z Medyki.

Czas oczekiwania w Szegini i czas wjazdu do Polski sprawdzimy pod tym adresem (loda.gov.ua). Kamery na przejściu Medyka Szeginie dostępne są również po stronie ukraińskiej pod tym adresem (dpsu.gov.ua). W przypadku kamer z przejścia w Szegini musimy wybrać najpierw kraj Польща (Polska) a następnie kamery Медика – Шеги́ні. Po wybraniu pojawi się na dole okienko z kamerą z granicy ukraińsko-polskiej.

Czy kamery w Medyce lub kamery w Szegini są przydatne?

Sytuacja w Medyce i na granicy polsko-ukraińskiej zmienia się czasami dynamicznie. Za pośrednictwem strony granica.gov.pl możemy nawet przesłać własny czas oczekiwania. Dzięki temu informacje o czasie oczekiwania w Medyce czy innych przejściach granicznych z Ukrainą będą dla pozostałych kierowców dokładniejsze. Warto na bieżąco sprawdzać zarówno kamery w Medyce jak i w Szegini. Podobnie jak czas oczekiwania na granicy w Medyce zarówno przez polską jak i ukraińską stronę. Przynajmniej będziemy wiedzieli na co się przygotować w drodze samochodem, autem ciężarowym lub autobusem na Ukrainę. Jak najkrótszych kolejek i do zobaczenia na Ukrainie.

Polubiłeś Ukrainę?
Dołącz na YouTube i Instagram
Postaw mi kieliszek wódki lub michę pierogów (dotpay - BLIK):
5 PLN , 15 PLN , 25 PLN , 50 PLN

Wszystkie treści oraz materiały graficzne z podpisem fot.własna umieszczone w tym serwisie są własnością ukrainamarcina.pl Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Marcinowi. Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność ukrainamarcina.pl i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana ani kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgodny autora.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.