KredoBank i PKO BP limit wypłaty na Ukrainie

Ile wypłacimy w bankomatach KredoBank na Ukrainie?

limit wypłaty na Ukrainie
Korzystanie z bankomatu Kredobank odbywa się bez naliczenia prowizji za korzystanie. fot.własna

Istniejący na całym obszarze Ukrainy KredoBank, jest bankiem należącym do Grupy PKO Bank Polski. Posiadacze kart płatniczych banku PKO BP, którzy planują korzystać z bankomatów na Ukrainie, powinni więc wypłacać z bankomatów należących do KredoBank. Unikniemy tym samym dodatkowej opłaty za korzystanie z bankomatu innej sieci. Posiadacze kart PKO BP powinni jednak wiedzieć, że istnieje limit wypłaty na Ukrainie z bankomatów KredoBank.

Dodatkową informacją, która może zainteresować osoby korzystające z KredoBank jest istniejący limit wypłaty na Ukrainie. Ze wszystkich bankomatów KredoBank na terytorium Ukrainy możemy wypłacić za jednym razem kwotę 1000 hrywien (UAH). Operację tę możemy oczywiście wielokrotnie powtarzać na jednym bankomacie. Należy pamiętać, że za każdą kolejną operacją wypłaty, będzie jednocześnie naliczana prowizja od przewalutowania (nie mylić z prowizją za korzystanie z bankomatu). Więcej o przewalutowaniu przeczytasz w innych artykułach na mojej stronie.

Właściciele kart pozostałych banków, którzy zdecydują się korzystać z bankomatów KredoBank na Ukrainie, również obowiązuje wspomniany limit. Wypłacając kartą np. PEKAO SA z KredoBank również nie zapłacimy opłaty za korzystanie z bankomatu (FEE, które zazwyczaj wynosi od 30 do 50 UAH), a jedynie prowizję od przewalutowania.

Polubiłeś Ukrainę?
Dołącz na YouTube i Instagram
Postaw mi kieliszek wódki lub michę pierogów (dotpay - BLIK):
5 PLN , 15 PLN , 25 PLN , 50 PLN

Wszystkie treści oraz materiały graficzne z podpisem fot.własna umieszczone w tym serwisie są własnością ukrainamarcina.pl Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Marcinowi. Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność ukrainamarcina.pl i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana ani kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgodny autora.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.