Ciekawe konto z ubezpieczeniem – Eurokonto INTRO Pekao S.A.

Na Ukrainie nie obowiązuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), warto więc wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dla czytelników ukrainamarcina.pl zniżka 30% (kliknij). Udanej podróży na Ukrainę!

Konto PEKAO S.A. z bezpłatnym ubezpieczeniem Allianz
Bank PEKAO S.A. posiada w swojej ofercie ciekawą ofertę dla młodych osób, które często podróżują. Warto, to sprawdzić. Źródło: http://www.userlogos.org/files/logos/Karmody/Allianz_01a.png

Pomimo tego, że jestem wiernym klientem banku PEKAO S.A. (posiadam aktywne konto w tym banku już ponad 10 lat), to dopiero nie dawno dowiedziałem się, o dosyć ciekawej ofercie dla podróżujących – konto z ubezpieczeniem za granicą. Oferta ta pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie, jeżeli często podróżujemy !

Mianowicie chodzi o Eurokonto INTRO. Co jest w tym koncie takiego godnego polecenia i czym różni się ono od innych ? Mianowicie to konto posiada w pakiecie ubezpieczenie Assistance Allianz za granicą. Działa ono podobnie do standardowych ubezpieczeń wykupywanych oddzielnie.

Otrzymujemy pomoc w podróży zagranicznej na terenie wszystkich państw świata, w razie wypadku lub nagłego zachorowania, m.in. pokrycie kosztów leczenia, rekonwalescencji, transportu medycznego do Polski, pomocy prawnej. W przypadku konta z ubezpieczeniem INTRO koszty pokrywane są do kwoty 80.000 zł.

Założenie i prowadzenie konta z ubezpieczeniem kosztuje 0 zł. Za samo ubezpieczenie również nic nie zapłacimy. Konto z ubezpieczeniem można założyć bez karty debetowej, jeżeli już prowadzimy innych rachunek w tym banku. Koszt związany z obsługą i wydaniem karty w tym przypadku również odpada. Otrzymujemy zatem ubezpieczenie za granicą kosztujące 0 zł. Czy są jakieś kruczki ? Oczywiście, konto z ubezpieczeniem INTRO przysługuje osobom wyłącznie do 30 roku życia. To w zasadzie tyle ile zdążyłem zauważyć na tę chwilę.

Oferta wydaje się więc bardzo atrakcyjna. Mówiąc wprost, zamiast wykupywać oddzielnie ubezpieczenia przed każdym naszym wyjazdem, otrzymujemy bezpłatne, ciągłe, ubezpieczanie za granicą. Za konto z ubezpieczeniem nie zapłacimy ani złotówki. To konto z ubezpieczeniem doskonale się sprawdzi dla osób często podróżujących.

Szczegóły dotyczące konta z ubezpieczeniem – Eurokonta INTRO (opłaty, warunki itd.) znajdziemy tutaj https://www.pekao.com.pl/indywidualni/kontaosobiste/eurokontointro1/

Szczegóły dotyczące warunków ubezpieczenia do konta z ubezpieczeniem (Allianz za granicą) znajdziemy tutaj https://www.pekao.com.pl/indywidualni/kontaosobiste/eurokontointro1/#tab3

Jeżeli znacie inne konta z ubezpieczeniem, to napiszcie w komentarzu – jakie polecacie !
Bank PEKAO S.A. oferuje także inne konta z ubezpieczeniem, ale żeby je założyć i obniżyć koszty jego prowadzenia, należy spełnić więcej warunków niż w koncie z ubezpieczeniem INTRO.

Na Ukrainie nie obowiązuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), warto więc wykupić ubezpieczenie turystyczne. Dla czytelników ukrainamarcina.pl zniżka 30% (kliknij)

Ubezpieczenie turystyczne Axa Assistance
Ciekawe konto z ubezpieczeniem – Eurokonto INTRO Pekao S.A.
5 (100%) 1 vote[s]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.