Przechowalnia bagażu w Przemyślu – ceny i lokalizacja

Przechowalnia bagażu w Przemyślu – jak będzie wolna…

Przechowalnia bagażu w Przemyślu na Dworcu Głównym PKP. Fot. Archiwum własne.
Przechowalnia bagażu w Przemyślu na Dworcu Głównym PKP. fot.archiwum własne.

Przemyśl odwiedzamy często podróżując na trasie z Polski do Ukrainy, na przykład jadąc z Krakowa do Lwowa. Przemyśl znakomicie nadaje się na dłuższą prezerwę w podróży. Można w tym czasie wymienić walutę, pozwiedzać miasto (jest tutaj ciekawe muzeum fajek i dzwonów) i przede wszystkim napełnić brzuch w kilku lokalnych restauracjach (na przykład w barze Rubin).

Niezależnie od naszych planów, dobrym pomysłem jest pozostawienie plecaków w przechowalni bagażu. Pozostawienie bagażu w przechowalni bagażu, to dobry pomysł żeby na chwilę odsapnąć od ciężkich tobołów i nabrać sił przed dalszą podróżą.

Przechowalnia bagażu w Przemyślu – lokalizacja

Przechowalnia bagażu w Przemyślu znajduje się na Dworcu Głównym PKP znajdującym się przy ul. Plac Legionów 1. Przechowalnia bagażu w Przemyślu znajduje się w korytarzu łączącym główną halą biletową z główną poczekalnią. Lokalizację przechowalni wskazują też dworcowe piktogramy.

Cennik i zasady funkcjonowania przechowalni bagażu w Przemyślu

Przechowalnia bagażu w Przemyślu jest bezobsługowa. Składa się z kilku małych oraz kilku dużych szafek. Obsługa jest automatyczna. Otwieramy szafkę, umieszczamy bagaż, a następnie opłacamy nasze przechowanie. Widzimy także czas do końca wynajęcia. Na końcu warto się upewnić czy szafka została zamknięta. Ceny za przechowalnię bagażu w Przemyślu są wysokie. Ale czasami warto oddać swój bagaż gdy zachodzi taka potrzeba. Lżejsze plecy i swoboda poruszania się po mieście, dla niektórych mogą być tego warte. Jeżeli przechowalnia będzie pełna, co niestety zdarza się bardzo często, to przy dworcu autobusowym w Przemyślu znajduje się kolejna przechowalnia. Szafka duża kosztuje 14 zł / 24 h (dostępnych jest 9 takich szafek). Szafka mała kosztuje 12 zł / 24 h (dostępne są 4 takie szafki). Automat przyjmuje wyłącznie monety 1,2,5 zł i nie wydaje reszty.

1 Komentarz

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.