Rozkład jazdy marszrutek z dworca w Kołomyi (zdjęcia)

Dworzec autobusowy w Kołomyi położony jest 15 minut pieszo od centrum miasteczka (Ratusz w Kołomyi). Odjeżdżają stąd marszurtki na przykład do Czerniowców, Iwano-Frankiwska, Jaremcza, Worochty, Kut nad Czeremoszem, Chustu i Użhorodu. Wyjeżdżają stąd także autobusy międzynarodowe, na przykład jadące do Polski.

Bilety na marszrutki i autobus kupimy w kasie dworca. Dworzec jest w bardzo dobrym stanie. W środku znajduje się poczekalnia, kasy biletowe i przechowalnia bagażu. Na zewnątrz stanowiska autobusowe, oznaczone odpowiednio numerem i kierunkiem. W pobliżu kilka tanich barów, w których smacznie zjemy. Toalety są płatne i znajdują się w białym budynku po drugiej stronie dworca. Poniżej rozkład połączeń z dworca w Kołomyi. Aktualne rozkłady jazdy znajdziesz także w Rozkład jazdy na Ukrainie – gdzie znaleźć połączenia na marszrutki i pociągi? O Kołomyi więcej przeczytasz w Kołomyja – miasto, które wszystkich jednoczy.

Do zobaczenia na Ukrainie.

kołomyja marszrutki rozkład
Rozkład jazdy marszrutek z dworca w Kołomyi. Kliknij, żeby powiększyć.
Dworzec autobusowy w Kołomyi w środku i kasy biletowe.
dworzec bus kołomyja
Dworzec autobusowy w Kołomyi i platformy autobusowe.

Polubiłeś Ukrainę?
Dołącz na YouTube i Instagram
Postaw mi kieliszek wódki lub michę pierogów (dotpay - BLIK):
5 PLN , 15 PLN , 25 PLN , 50 PLN

Wszystkie treści oraz materiały graficzne z podpisem fot.własna umieszczone w tym serwisie są własnością ukrainamarcina.pl Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Marcinowi. Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność ukrainamarcina.pl i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana ani kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgodny autora.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.