Rozkład jazdy marszrutek z dworca w Kołomyi (zdjęcia)

Dworzec autobusowy w Kołomyi położony jest 15 minut pieszo od centrum miasteczka (Ratusz w Kołomyi). Odjeżdżają stąd marszurtki na przykład do Czerniowców, Iwano-Frankiwska, Jaremcza, Worochty, Kut nad Czeremoszem, Chustu i Użhorodu. Wyjeżdżają stąd także autobusy międzynarodowe, na przykład jadące do Polski.

Ubezpiecz się przed podróżą na Ukrainę.
Bez ważnego ubezpieczenia nie wjedziesz - kliknij

Bilety na marszrutki i autobus kupimy w kasie dworca. Dworzec jest w bardzo dobrym stanie. W środku znajduje się poczekalnia, kasy biletowe i przechowalnia bagażu. Na zewnątrz stanowiska autobusowe, oznaczone odpowiednio numerem i kierunkiem. W pobliżu kilka tanich barów, w których smacznie zjemy. Toalety są płatne i znajdują się w białym budynku po drugiej stronie dworca. Poniżej rozkład połączeń z dworca w Kołomyi. Aktualne rozkłady jazdy znajdziesz także w Rozkład jazdy na Ukrainie – gdzie znaleźć połączenia na marszrutki i pociągi? O Kołomyi więcej przeczytasz w Kołomyja – miasto, które wszystkich jednoczy.

Do zobaczenia na Ukrainie.

kołomyja marszrutki rozkład
Rozkład jazdy marszrutek z dworca w Kołomyi. Kliknij, żeby powiększyć.
Dworzec autobusowy w Kołomyi w środku i kasy biletowe.
dworzec bus kołomyja
Dworzec autobusowy w Kołomyi i platformy autobusowe.
Marcin Górecki | ukrainamarcina.pl

Od 2016 r. pokazuję pozytywną stronę Ukrainy. Wspólnie z zespołem piszemy o wyjazdach i relacjach polsko-ukraińskich. Na luzie, a czasem bardziej na poważnie. Pozdrawiam!

Skomentuj (tu komentarze nie są zablokowane):