Rozkład jazdy z dworca marszrutek w Worochcie

Marszrutki w Worochcie

rozkład ruchu
Rozkład ruchu marszrutek w Worochcie

W Worochcie marszrutki odjeżdżają w dwóch kierunkach: północnym i południowym. Dojedziemy nimi na przykład do Frankiwska (przez Tatarów, Jaremcze, Mikuliczyn, Śniatyn) oraz do Wierchowiny i Kosowa.

Dworzec marszrutek w Worochcie

Znajduje się w centrum miasteczka tuż przy dworcu kolejowym. To mały dworzec składający się z czterech platform, kasy biletowej i przechowalni bagażu. Marszrutki zatrzymują się także w centrum Worochty na głównej drodze P24 w pobliżu sklepów i restauracji. Większość z busów podjeżdża następnie na dworzec, a potem rusza w dalszą drogę. Aktualny rozkład jazdy sprawdzisz również na bus.com.ua

Dworzec marszrutek w Worochcie

Polubiłeś Ukrainę?
Dołącz na YouTube i Instagram
Postaw mi kieliszek wódki lub michę pierogów (dotpay - BLIK):
5 PLN , 15 PLN , 25 PLN , 50 PLN

Wszystkie treści oraz materiały graficzne z podpisem fot.własna umieszczone w tym serwisie są własnością ukrainamarcina.pl Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Marcinowi. Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność ukrainamarcina.pl i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana ani kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgodny autora.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.