Ukrainki: jakie są dziewczyny i żony z Ukrainy?

Ukrainki 8

Ukrainki w Polsce – co robią ukraińskie dziewczyny w Polsce

W ostatnich latach przybyło do Polski wielu obywateli Ukrainy. Na polskich ulicach pojawiły się więc także i Ukrainki. Powody ich przyjazdu są różne: szukają lepszej pracy, dobrego wykształcenia, a nawet drugiej połówki. Nad Wisłą, dziewczyny z Ukrainy czują się jak w domu, ponieważ słowiańska mentalność pomaga we wzajemnym zrozumieniu się i zbliża nasze kultury. Podobnie z rozumieniem języka, o ile mówienie może sprawiać trudności, tak obywatele Ukrainy szybko uczą się najpotrzebniejszych zwrotów i słów, a czasem także i alfabetu. Te dodatkowe czynniki odgrywają niebagatelną rolę w lepszym poznaniu siebie nawzajem i dopasowaniu potencjalnych ukraińsko-polskich par.

Ubezpiecz się przed podróżą na Ukrainę.
Bez ważnego ubezpieczenia nie wjedziesz - kliknij

Ukrainki
Ukrainki to często blond włose kobiety z błękitnymi oczami, ale to nie jest reguła. fot. Nazar Strutynsky.

No dobrze, ale jakie są tak na prawdę Ukrainki? To pytanie zadaje sobie w ostatnim czasie wielu Polaków, którzy nie zważając na zazdrość polskich kobiet, oglądają się za Ukrainkami coraz częściej. Polscy mężczyźni spotykają Ukrainki najczęściej na ulicy, w pracy lub w gronie wspólnych znajomych. Zahipnotyzowani wyglądem ich oczu lub zgrabnymi nogami, nie potrafią uwolnić swych myśli miesiącami. Mam takie osoby w najbliższym gronie swoich znajomych. Dowiadując się o moich ukraińskich zainteresowaniach, zamiast pytać o Ukrainę – najwięcej dopytują, właśnie o Ukrainki!

Zainteresowanie dowodzi, że coś magicznego w ukraińskich kobietach jest na pewno. Wiadomo, że kobiety ze Wschodu bywają wyjątkowe, ale jeśli wierzyć statystykom, większość ukraińskich kobiet silnie stawia na tradycyjny model związku kobieta-mężczyzna. Bliskość relacji, czułość, opieka nad rodziną i domem, zaufanie, wsparcie, wierność uczuciom i szczerość wobec partnera czy męża – to właśnie wyróżnia ukraińskie żony i dziewczyny od kobiet z Zachodu. Kobietami z Ukrainy warto się więc zainteresować póki jest na to czas, ponieważ w historii naszego kraju, drugiej takiej szansy dla polskich mężczyzn może już po prostu nie być!

Ukrainki równa się słowiański temperament, czyli co przyciąga Polaków do wschodnich sąsiadek

Ukrainki 8
Dziewczyna z Ukrainy, gdzieś na trasie do Krzywego Rogu. fot. Sergei Solo

Wbrew pozorom Ukrainki wcale nie marzą o ucieczce ze swojego kraju, są dumne z tego kim są i ze swoich korzeni. Najczęściej opuszczają swoje rodzinne strony z konieczności. Ukraina hartuje ich słowiańskie charaktery i serca. To dziewczyny bardzo ambitne i waleczne, które radzą sobie doskonale z przeciwieństwami losu. Ukrainkom nie w głowie kreowanie się na kobietę w typie księżniczki, a jeżeli już to robią – to wyłącznie jako uwodzący element gry damsko-męskiej.

W środku słowiańskiej duszy, kryje się bowiem kobieta zdecydowana w działaniach, pewna siebie, z trzeźwym spojrzeniem na życie. Mężczyzna dla Ukrainki to nie w pierwszej kolejności szofer, który będzie ją woził do pracy, czy hydraulik, który przepcha kuchenną rurę. Z takimi błahymi czynnościami kobiety ze Wschodu radzą sobie po prostu same. Ich życiową zaradność najlepiej widać po ich bogatych zainteresowaniach oraz przykładaniu wagi do dbania o podkreślanie naturalnego piękna.

Ukrainki – słowiański kanon piękna

Amatorzy klasycznej urody nie będą mogli oderwać od Ukrainek oczu. Ukrainki to kobiety o delikatnych rysach twarzy, gładkiej skórze i błękitnych oczach. Stereotyp mówiący o tym, że Ukrainki to często blondynki o długich włosach, z grubymi warkoczami jest nie do końca prawdziwy. Kobiety z Ukrainy noszą często modne fryzury i nie zawsze są blondynkami, a niektóre z nich lubią się farbować i zmieniać swoje oblicze kilka razy w roku! Zazwyczaj te słowiańskie anioły, są podobne w typie urody do ukraińskiej młodej gwiazdy – Anny Koszmal (Анна КОШМАЛ).

Ukrainka 4
Ukrainka we współczesnym stroju wzorowanym na strojach ludowych. fot. Nazar Strutynsky

Wzrok Ukrainek potrafi roztopić nawet najbardziej zamarznięte serce, ponieważ ich spojrzenia są często uwodzące i pełne gorących uczuć. Śmiałym spojrzeniom, zamiast grymasu dnia codziennego, towarzyszy często, szczery i szeroki uśmiech. Ukrainki w swoim codziennym zachowaniu, są jednocześnie bardzo kobiece, romantyczne i delikatne. Lubią szeptać do ucha swoim partnerom lub rozprawiać z nimi o przyszłości swojego ukraińsko-polskiego związku. Warto to wszystko docenić. Kobiecość to cecha, którą coraz trudniej odnaleźć w kobietach z Zachodu, szczególnie tych najgłośniej krzyczących o równouprawnieniu.

Ukrainki 5
Ukrainka we współczesnym stroju wzorowanym na strojach ludowych. fot. Nazar Strutynsky

Pomimo tego, że zachodnioeuropejska kultura zalewa także i Ukrainę, to kobiety ze Wschodu nie tracą zmysłów. Oczywiście, są na bieżąco ze światowymi trendami i wydarzeniami. Wiedzą jakie marki odzieżowe i kosmetyki są popularne na Zachodzie. W tym wszystkim, pozostają jednak wierne swoim naturalnym kanonom słowiańskiego piękna. Przy wyborze ubrań kierują się wyglądem, a nie ceną lub marką. Nie przesadzają z nadmiernym makijażem jak Brytyjki, a także nie stroją się jak świąteczna choinka, co lubią czynić Francuzki. Mają jednak słabość do dużych kolczyków ze złota.

Ubezpiecz się przed podróżą na Ukrainę. Bez ważnego ubezpieczenia nie wjedziesz - kliknij

Ukrainki – to także kanon erotycznych uniesień

Ukrainki 6
Ukrainki to kobiety bardzo zmysłowe i kobiece. Ich walorów mogą zazdrościć kobiety z innych państw.

Ukrainki starannie dbają o swoje ciała. Potwierdzi to każdy, kto choć raz miał okazję gościć na plażach w Odessie. Kobiety z Ukrainy są doskonale świadome zalet swojego ciała. Wychodząc na randkę lub wieczorowe wyjście do kina lub teatru, podkreślają swój seksapil, nie stroniąc od seksowniejszych elementów garderoby. Wysokie, szczupłe, gładkie i proste nogi to często spotykany atrybut u Ukrainek. Naturalnego i atrakcyjnego biustu oraz jędrnych pośladków mogą im pozazdrościć mieszkanki stolic europejskich, na przykład Berlina i Brukseli.

Ukrainki 7
Dziewczyna z Ukrainy kapiąca się nad jednym z zakarpackich jezior. Ukrainki lubią spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Nie akceptują siedzenia w domu przed telewizorem.

Możesz być pewien, że żona z Ukrainy przez całe życie będzie o siebie dbać. Ukrainki nie miewają problemów z nadwagą, pomimo tego, że ukraińska kuchnia uchodzi za kaloryczną. Dzieje się tak, ponieważ kobiety ze Wschodu, zamiast rozgłaszania haseł o zdrowym odżywaniu i zamawiania wegańskich potraw w restauracji, wolą wziąć sprawy w swoje ręce. Te słowiańskie dusze nie trzeba długo namawiać, żeby pójść na aerobik, wspólny basen czy poranne bieganie w parku. Większość Ukrainek lubi sport i aktywność fizyczną, w tym pływanie, jazdę na rowerze i gry zespołowe. Po takiej aktywności preferują często relaks przy lampce wina, a potem gdy nadarzy się odpowiednia okazja – dalsze zabawy ze swoim partnerem. W sprawach intymnych dziewczyny z Ukrainy potrafią być wymagające, oczekując od swojego partnera pełnego podporządkowania.

Dlaczego Ukrainki są atrakcyjne dla Polaków?

Ponadto we wschodnich pięknościach mężczyźni odnajdują to, co w Polkach coraz częściej zanika – otwartość już od pierwszego spotkania. Między ukraińsko-polską parą nie ma dziwnych analiz i wypytywania czy na pewno posiada się wszystkie wcześniej wymarzone przez dziewczynę cechy. Ukrainki są w komunikacji bardzo bezpośrednie i świadome swoich preferencji. Nie ma tutaj miejsca na niezrozumiałe konwenanse lub grę pozorów.

Wszystko to sprzyja budowaniu trwałych relacji, ponieważ te jak wiemy, powinny opierać się na szczerości i prawdzie. Ukrainki uchodzą za idealne matki dla swoich dzieci. Dbają o dom, rodzinę, wychowanie dzieci, które w ich wewnętrznej hierarchii wartości stoją na najwyższym miejscu. Dziewczyny z Ukrainy, na dodatek wybornie gotują, korzystając z rodzinnych przepisów. Nie są to kobiety, które stawiają życie zawodowe, ponad życie rodzinne. Wiedzą dobrze, jakie czynności i obowiązki są w życiu najważniejsze, dlatego nie biegną ślepo za tłumem.

Ukrainki 9
Tematy tabu dla Ukrainek po prostu nie istnieją. Otwarcie mówią o swoich preferencjach, co sprawia, że w związku nie pojawia się znany niektórym parom, efekt przeźroczystej szyby.

Związki Polaków i Ukrainek to bardzo interesujące połączenie praktyczności życia codziennego, z romantycznymi chwilami, które wspominamy czasem z lat naszej młodości. Poznanie przebiega w sposób naturalny, a jeśli Ukrainka liczy na coś więcej, nie będzie wstydziła się o tym zakomunikować. Polacy, którzy planują podbić ukraińskie serce, powinni być przede wszystkim cierpliwi. Gdy przyjdzie odpowiedni czas, wszystko się rozstrzygnie. Ukrainki ograniczają tematy tabu do minimum, bo potrafią postawić na swoim i pokazać pazur, kiedy wymaga tego sytuacja. W łóżku mówią otwarcie o swoich preferencjach i zachciankach.

Co Ukrainki doceniają w Polakach i dlaczego?

Ukrainki szukają kogoś, kto będzie potrafił zadbać o rodzinę i jednocześnie nie przestanie zwracać uwagi również na siebie. Podoba im się w Polakach to, że przykładają wagę do swojego wyglądu oraz postawy. Uważają Polaków za silnych i zdecydowanych mężczyzn u boku których, będą się czuć w obcym kraju bezpiecznie. Doceniają zaradność polskich mężczyzn, a bliskość kulturowa sprawia, że ufają im nieco bardziej niż mężczyznom z państw zachodnioeuropejskich. W towarzystwie polskiego mężczyzny, czują z jednej strony ciekawość, a z drugiej, dostrzegają wspólne słowiańskie cechy charakteru i zachowań. To dla Ukrainek interesujące połączenie. Więcej na temat tego, co myślą Ukrainki o Polakach przeczytasz w artykule Dziewczyny z Ukrainy – co sądzą na temat polskich mężczyzn?

Ukrainki 10
Ukrainki to często także kobiety o ciemnych włosach. Lubią nosić okulary przeciwsłoneczne i rozpięte koszule szczególnie w letnim Kijowie. fot. Andrii Podilnyk

Ukrainki i Polacy mają również o czym rozmawiać, stawiają nie tylko na siłę, ale i wszystko, co w duszy. Chętnie wybiorą się na randkę do teatru lub muzeum, a później wymienią się komentarzami o wszystkim, co widziały. Rozmowność oraz otwartość w wyrażaniu uczuć to cechy romantyczne, których poszukują i na tych fundamentach chcą zbudować przyszłą rodzinę. Kolejne, ale równie ważne, są dla nich stabilność materialna i pielęgnowanie kontaktów rodzinnych. Przy nich nie trzeba się wstydzić, że zależy nam na odwiedzinach rodziców, dla wschodnich kobiet to element pielęgnowania domowego ogniska – takie wzorce również chcą przekazywać potomkom.

Ukrainki, czyli piękno idące w parze z bogatym wnętrzem

Wróćmy ponownie na chwilę do wyglądu Ukrainek. Wiemy już, że słowiańskie kobiety wiedzą jak o siebie zadbać, jak być pełne wdzięku i seksapilu. Lekcję szanowania własnego ciała wyniosły z ukraińskiego domu, od matek i babek. Domowe sposoby na niedoskonałości, naturalne kosmetyki, sekrety urody przekazywane z pokolenia na pokolenie, inspirowanie się wyłącznie częściowo obecnymi kanonami piękna – połączenie tego wszystkiego sprawia, że przeciętna kobieta ze Wschodu wygląda jak słowiańska bogini. Ukrainki nie pompują sobie ust i nie marzą o wypchaniu biustu silikonem. Są dumne z tego, jak stworzyła je natura.

Ubezpiecz się przed podróżą na Ukrainę. Bez ważnego ubezpieczenia nie wjedziesz - kliknij
Ukrainki 11
Ukrainki to często znane modelki. Do bycia modelkami Ukrainki mają po prostu naturalne predyspozycje. fot. Nazar Strutynsky

Przyzwyczajeni jesteśmy do faktu, że Polka inwestująca wszystko w swoją urodę nie zawsze inwestuje w swój rozwój osobisty i intelektualny. To nie do końca wina Polek, a trendów, które opanowały nasz kraj przez ostatnie dekady. Na Ukrainie jest jeszcze inaczej. Ukrainki równie chętnie rozwijają swoje zainteresowania, pielęgnują pasje i dbają o umysł. Są świadome tego, że stabilna relacja rodzinna wymaga nie tylko pracy fizycznej, ale także dużego nakładu cierpliwości i różnorodnej wiedzy. Związek z Ukrainką ma duże szanse na powodzenie, ponieważ dbanie o szczegóły relacji nie jest pozostawione tylko mężczyznom, równowaga pomaga odetchnąć obu stronom w trudnych chwilach. Ukrainki znają się dobrze na psychologii i często wiedzą jak pomóc swojemu mężczyźnie w sytuacjach kryzysowych.

Ukrainki to dojrzałe kobiety nauczone gospodarności

Wiemy dobrze, że sytuacja na Ukrainie nie jest tak kolorowa jak w Polsce, nawet dobrze sytuowani nie mogą pozwolić sobie na wszystko, a bieda czasami jest potworna. Takie okoliczności odciskają swoje piętno także na młodych Ukrainkach. Od najmłodszych lat są one przyzwyczajone do szanowania pieniędzy i sprytu w zarządzaniu własnym budżetem. Rozsądna Ukrainka nie szasta pieniędzmi na drogie kremy, buty czy torebki jeżeli widzi, że jej gospodarstwo domowe jest w potrzebie.

Ukrainka 3
Ukrainka z kwiatowym wiankiem na ukraińskim Zakarpaciu. fot. Anastasiia Tarasova

Średni wiek usamodzielniania się na Ukrainie to 22 lata, czyli okres, kiedy kończy się studia. Trzydziestoletnia kobieta z Ukrainy będzie już doświadczona i jej wymagania wobec życia raczej zostaną sprecyzowane. Dojrzałość przekłada się również na związki, dziewczyny pociągają zaradni mężczyźni i również jako takie chcą się zaprezentować wobec nich. Można odnieść wrażenie, że nawet sposób flirtowania jest inny, bo Ukrainki też chcą uwodzić. Szanse są wtedy równe po obu stronach.

Ukrainki nie są wrażliwe na przybyły z zachodu nowy typ mężczyzny, którego codziennym zadaniem jest robienie peelingu na twarzy i głośne manifestowanie swoich zachcianek. Ukrainki traktują w swoim kraju takich mężczyzn po prostu jak zabawnych kolegów lub ciekawostkę antropologiczną.

Jak żona z Ukrainy rozumie tradycyjne małżeństwo?

Ukrainki 2
Ukrainka z bukietem kwiatów, podczas celebracji swojego małżeństwa. fot. Andrii Podilnyk

Wspomniałem wcześniej, że Ukrainki dużą wagę przywiązują do tradycji. Nawet, jeśli są oddane pracy zawodowej, to dalej rodzina ma u nich priorytet i są gotowe poświęcić się dla dobra domowego ogniska. Opieki nad mężem i dziećmi nie traktują jak przykrą konieczność, tylko, jako element tradycji, w którym mogą się spełnić. Dla większości Ukrainek jest nie do pomyślenia poświęcenie swojego dziecka, dla kariery zawodowej lub dóbr materialnych. Na Ukrainie małżeństwo nadal odgrywa kluczową rolę i jest podstawową jednostką, łączącą kobietę z mężczyzną. Dla Ukrainki małżeństwo, to naturalny, kolejny etap w życiu. Oczywiście, nie każdy związek z Ukrainką powinien zakończyć się małżeństwem, ale jeśli tęsknimy za słowiańskim wzorem rodziny sprzed lat, to możemy być pewni, że tutaj będziemy mogli go zrealizować.

Wesele polsko-ukraińskie

Ukraińcy obchodzą wesela jeszcze huczniej niż u nas. Jest to niezapomniane i niesamowicie wzruszające wydarzenie. Przed samym ślubem Pan Młody musi wykonać specjalne zadania, tak zwany wykup. Dopiero po pomyślnym przejściu prób pozwala się na zobaczenie ukochanej. Po ślubie wszyscy przechodzą do uroczystej celebracji nowego związku. Pomiędzy tańcami a zabawą jest czas na jedzenie i picie – którego zazwyczaj jest więcej. O północy odbywa się coś podobnego do naszych oczepin. Panna Młoda ściąga z głowy welon, a na jej miejsce, matka Pana Młodego zawiązuje chustę.

Żona z Ukrainy
W przypadku Ukrainek nie ma wyjątku. Żona z Ukrainy również powinna zostać zabrana na miesiąc miodowy. fot. Andrii Podilnyk

Jeśli poznałeś kobietę z Ukrainy i czujesz, że skradła Ci serce, albo widzisz w niej kandydatkę na żonę… Nie wahaj się ani chwili, spróbuj poznać tę osobę bliżej i posłuchać co ma do powiedzenia oraz jakim jest człowiekiem. Jeżeli wszystko się uda, i zdecydujesz się na dłuższy związek, to na pewno odnajdziesz w nim to, za czym od dawna tęsknisz. Będziesz mógł liczyć na relacje pełne ciepła i harmonii. Jeżeli znasz historie ukraińsko-polskich związków lub małżeństw, albo sam jesteś w szczęśliwym związku z dziewczyną z Ukrainy – nie bój się o nim napisać w komentarzu pod artykułem. Powodzenia w zdobywaniu ukraińskich serc. Uważajcie na portale randkowe i agencje towarzyskie w Ukrainie.

Jak zaimponować Ukraince? – tajemnica męskiego sukcesu

Mąż z Ukrainy: jacy są Ukraińcy, czy Polki interesują się Ukraińcami?

Dziewczyny z Ukrainy: co myślą o polskich facetach?

Marcin Górecki | ukrainamarcina.pl

Od 2016 r. pokazuję pozytywną stronę Ukrainy. Wspólnie z zespołem piszemy o wyjazdach i relacjach polsko-ukraińskich. Na luzie, a czasem bardziej na poważnie. Pozdrawiam!

Komentarzy

 1. Zgadzam się z autorem tekstu o dziewczynach z Ukrainy w 100 %. Sam mam żonę z Ukrainy, 3 dzieci i nikt nie potrafi tak zadbać o męża, dzieci i dom jak moja żona. Jest wspaniała, czuła i zawsze zadbana. Moja pierwsza żona Polka była typową księżniczką (lezec i pachnieć), ja zasuwalem po 12h a ona malowała paznokcie i chodzila do fryzjera, o tym żeby zająć się dzieckiem lub pojsc do pracy to moglem tylko marzyć, „ona nie będzie gosposia ani pracować jak ma męża”. Panowie dziewczyny z Ukrainy sa idealne na zony jesli marzycie o prawdziwej rodzinie i kochającej wiernej żonie, jesli lubicie puste lalki to bierzcie Polki (pewnie sa wyjatki ale coraz mniej).

 2. Sam mam żonę Ukrainkę, jestesmy razem juz 4 lata i z czystym sumieniem moge potwierdzic ze to co napisal autor to prawda. W momencie jak zdecydowalismy sie na dziecko to bez problemu zrezygnowala z pracy i potrafila zajac sie dzieckiem i domem. Niby nic szczególnego ale jak patrze na mojego znajomego z pracy ktoremu urodzilo sie dziecko 2 miesiace temu to mam porównanie. Moze nie do konca zalezy to od narodowosci a moze w wiekszym stopniu niz niektorzy chcieliby przyznac, ale biedny facet ma zone Polkę, tak jak pisalem wczesniej dziecko urodzila 2 miesiace temu. Chlop zasuwa caly dzien w robocie, wraca do domu, musi zrobic zakupy, kolacje i ogarnac dziecko bo jego szanowna malzonka zmeczyla sie po calym dniu opieki nad dzieckiem. Takze jezeli ktokolwiek to czyta to bierzcie sie za dziewczyny z Ukrainy, jest ich u nas bardzo duzo, bo podejrzewam ze jeszcze pare lat i bedzie to samo co u nas

 3. Witajcie, nie dajcie się nabrać 😉 Jak najbardziej autor tekstu ma rację, jeśli jesteście przykładowo finansowo 3 krotnie względem średniej krajowej to będziecie szczęśliwi z Ukrainką i ona rzeczywiście o Was zadba, ale nie dajcie się nabrać, że Ukrainka przyjechała do Polski po zwykłego mieszczucha 😉 Uwierzcie mi. Albo sami sprawdzcie, będziecie mieli swoją Ukrainę Marcina 😉 Ja mam akurat złe doświadczenia, ale może, źle trafiłem, wstrętnie malowane brwi, za duże mniemanie o swoim pięknie. Za wysoka samoocena, naprawdę z Polką bardziej da się dogadać, jeśli dobrze traficie, ale niestety coraz więcej tego berechła chodzi po naszej Planecie 🙂 Może, źle trafiłem, bo ta moja miała taki kontakt z moją „przyszłą teściową”, że pewnie mówiła jej ile trwał nasz stosunek płciowy, albo jest po prostu jeszcze małą dziewczynką, która nie dojrzała.

 4. Bzdurny tendencyjny artykuł, są dobre polki i dobre ukrainki, źle polki i zle ukrainki, kilku moich kolegów miało dziewczyny z Ukrainy i ani jeden „związek ” nie przetrwał a to już o czymś świadczy, powtarzanie bzdur że nie są ksiezniczkowate i zaradne to też głupota bo ich faceci jeszcze bardziej je rozpieszczają niż Polacy polki , nie wszystkie ukrainki też są skromne , dużo ma o sobie mniemanie że są lepsze i piękniejsze od polek co lubią podkreślać co świadczy o braku skromności, myślę że autor nie pomyślał co pisze bo mógł skrzywdzić wiele polek takimi słowami, tym bardziej że opisał wszystkie ukrainki jako chodzace cuda a polki jako gorsze brzydsze , bardziej leniwe, to są tendencyjne bzdury

 5. Jako osoba która pracowała z dziewczynami z Polski i Ukrainy to jedne od drugich się nie różnią NICZYM , szczególnie młode są identyczne , wśród ukrainek też jest sporo dziewczyn które wyznaje feministyczne poglądy i wcale nie chcą 5 dzieci, chyba ci się z arabkami pomyliło

 6. Ukrainki szukają dobrego sponsora:)wystarczy spojrzeć na Kijów i inne miasta:)wkładają cała energię w wygląd i sprowadzają obcokrajowcow do swojego kraju dlatego nie ma się co doszukiwać głębi

 7. Zgadzam się. Sam żyję z taką co tylko lubi leżeć i pachnieć. A do tego temperamentu nie ma w ogóle i sprawy intymne z nią to dno.

 8. Ty opowiadasz o swoich doświadczeniach, ja znam pary gdzie polak i ukrainka się rozwiedli i nie obyło się bez przykrych sytuacji i skandali , fetyszyzowanie jakiego kolwiek narodu to głupota, równie dobrze pewnie i znajdzie się małżeństwo gdzie żona polka na 2 etaty utrzymuje męża Ferdka kiepskiego i znajdzie się ukrainka która liczy na to że znajdzie męża który jej wszystko lekko zapewni , ludzie nie sa z jednej taśmy czy z Polski czy z Ukrainy czy Niemiec

 9. Mi się drogi Marcinie wydaje że tobie poprostu się podobają ukrainki fizycznie i je zacząłeś „fetyszyzowac” czyli przypisywać wszystkie pozytywne cechy na podstawie wyglądu, tak zwany efekt aureoli czyli przypisywanie samych najlepszych cech ładnym ludziom , pewnie o Niemkach byś wysmarował jeszcze gorszy artykuł niż o polkach , mimo że znam Niemki które piora gotuja i jeszcze chodzą do pracy (serio podrozowalam po całej Europie i wbrew pozorom polki czy ukrainki nie są tak pracowite jak Niemki które po tych wszystkich czynnościach mają jeszcze czas na sport nawet po 50 tce i różne kółka zainteresowań
  Niestety polki czy Rosjanki czy ukrainki strasznie grubną po 40 stce i ani im się mysli uprawiać sport czy mieć jakieś pasje , takie są smutne fakty , Polak wie że ma małe szanse na mieszkanke Skandynawii czy włoszke więc wychwala wschód

 10. Zacząłem się spotykać z dziewczyną z Ukrainy. Bardzo lubię ten kraj, oraz jego mieszkańców. Pomimo bardzo różnych doświadczeń z ludźmi z tego kraju, uważam, że artykuł doskonale oddaje główne tendencje dużej części Ukraińskich kobiet. Tym którzy uważają je za sprzedajne dziwki, zadałbym pytanie, czy nie znudziły im się zęby??? Ogólnie, to w moim odczuciu są to kobiety mądre, bardzo często przejmujące inicjatywę, i odpowiedzialność. Planuję dość mocno i ściśle związać się z dziewczyną z za naszej południowo-wschodniej granicy. Ale reguły ustaliłem na obecnym etapie związku. Nie wiem co mnie czeka dalej. Muszę dodać jeszcze dwa słowa na temat powyższego artykułu, obecnie, na tym etapie mojego życia, doświadczeń które zebrałem do tej pory…. Nigdy w życiu, nie czytałem nic tak mądrego i prawdziwego w necie!!! Brawo!!!

 11. Mnie Ukrainka napisała cytuję : ” Ukraińska dziewczyna może zrobić mężczyźnie wszystko pod warunkiem że leżę pod odpowiednim mężczyzną ” One potrafią w ciągu tygodnia dwa razy się odkochać i ponownie dwa razy się zakochać. Autorowi artykułu radzę, Weź się chłopie ożeń z Ukrainką i wtedy opisz swoje wrażenia, bo to co napisałeś to jest kit sponsorowany ! ! !

  1. Czysta prawda, bylem jakis czas z ukrainka i potwierdzam wyzute sa z jakielkolwiek moralnosci. Takie cos jak lojalnosc jest im nieznane. Puki masz kase jestes kochany, kasy braknie s…laj.

 12. To najgłupszy artykuł jaki w życiu przeczytałem. Jak można się nie wstydzić pisać takie idiotyzmy? Mentalność dziecka z podstawówki autora napawa zdumieniem.

 13. Dokładnie. Tendencyjne bzdety w tonie Harlequina. Wszystkie Ukrainki maja gładkie nogi, a Polacy nie maja mózgów i sa zafascynowani ich wyglądem, nie zwracając uwagi na uwaga, ZAZDROSC Polek. Jasne, zazdrosne my marzymy w Polsce o lokalnym niedomytym macho pragnącym być obsługiwanymi i o tym żebyśmy mogły nie mieć własnego zdania.

 14. Artykuł ciekawy natomiast nie zgadzam się z tym że ukrainki są lepszymi kobietami do życia małżeńskiego niż polki. Prawda jest taka że niezależnie od narodowości, liczy się charakter a także priorytety u kobiety. Dlatego uważam że takie porównywanie na tle narodowości jest bez sensu i nic nie wnosi.

 15. Bardzo mądrze napisane! Najlepiej żeby szanowni Panowie nie robili nic a wytresowane ukrainki latały przy nich i usługiwały królewiczom

Skomentuj (tu komentarze nie są zablokowane):